Ana Sayfa         Hizmetlerimiz         Network Altyapısı         Online Destek         İletişim
 
   Gizlilik Sözleşmesi


 Bu metin, www.bilgisayarkurdu.org sitesinin gizlilik politikasına ilişkin veriler içermektedir.

BilgisayarKurdu sitesinden satın aldığınız herhangi bir hizmetimizde vermiş olduğunuz bilgiler,yeni ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgilendirme yapabilmek için üye profili belirlemede kullanılabilir.

Kullanıcı siteye bıraktığı ticari talep,ürün bilgisi veya şirket haberi gibi bilgileri tüm siteye yayınlamış sayılır ve tüm kullanıcılara açıktır.
Kullanıcılara ait demografik bilgiler sitenin reklam verenleriyle paylaşılabilir, bu paylaşım kullanıcıların kişisel bilgilerinin aktarılmasını içermez.

BilgisayarKurdu, kullanıcılarına herhangi bir hizmeti (ödeme altyapısı vb) üçüncü bir taraf aracılığıyla sunduğu takdirde o hizmetin gerçekleşmesi için gerekli bilgiler üçüncü tarafa iletilir. Söz konusu taraf, bu bilgiyi hizmetin gerçekleştirilmesi dışında bir amaçla kullanamaz.


Sitenin yönetimi, trendleri görme, kullanıcı hareketlerini izleme, kullanımı arttırmak için demografik bilgi toplama amacıyla IP adreslerini kullanır. IP adresleri kullanıcıların kimliğini tespit etme imkanı vermez.
BilgisayarKurdu üzerinde barındırılan tüm hizmetler,donanım ve yazılımsal olarak korunmaktadır.24 saat monitoring altında tutulan verileriniz,hergün düzenli olarak yedeklenmekte ve arşivde tutulmaktadır.Herhangi bir acil durum oluştuğunda hizmeti alan şirket veya şahısa teslim edilebilir.

Bu siteden başka sitelere linkler vardır. BilgisayarKurdu, bu siteden link verilen diğer sitelerin içeriğinden ve gizlilik politikalarından sorumlu değildir.

Kullanıcı web sitesi aracılığıyla kredi kartı bilgisi verirken,bu bilgi SSL teknolojisi ile şifrelenir ve güvenlik açıklarından arındırılmış bir sistem,kullanıcıya sunulur.

 

 

 

 
 

 
 

 

  


 

Tüm Hakları Saklıdır | BilgisayarKurdu Design Group | BilgisayarKurdu Inc. İ 2012