Ana Sayfa         Hizmetlerimiz         Network Altyapısı         Online Destek         İletişim
 
   Logo Tasarımı


 Firmanızın logosu, firmanızın kimliğini göstermenin en kısa yollarından biridir. Logo firmanızın tanılırlığını ve hatırlanabilirliğinizi önemli ölçüde arttırmak, müşterileriniz ile aranızdaki bağı güçlendirmek ve firma kimliğini tam anlamıyla ortaya koyabilmek için olmazsa olmaz değerlerden biridir.

 Örneğin Apple şirketinden bahsedildiğinde, yarısı ısırılmış bir elmayı gözümüzde canlandırırız. Ferrari denince aklımıza şaha kalkmış bir at figürü gelir. Bu listeyi biraz düşünürseniz uzatmak mümkün. Bir logo tasarımı basit fakat özel ve birkaç sefer gören birinin aklına kazınacak türde olmalıdır. Bir logo, hem kartvizite basılacak kadar küçültüldüğünde, hem de bir bina ya da çatısı üzerine konulacak reklam panosunda duracak kadar büyütüldüğünde güzel görünecek nitelikte olmalıdır.

 Profesyonel olarak tasarımı yapılmış bir logo, sektörde yer alan diğer rakip firmalar aranızdaki kalite farkını ortaya çıkarır ve müşterilerinizin sizi seçmesini sağlar.

 Bu noktada sizlerle yapacağımız karşılıklı görüşmeler doğrultusunda firmanızın geçmişini, kimliğini ve müşteri anlayışınızı yansıtan logo tasarımı işlemine başlanır.

 

 

 

 


 

Tüm Hakları Saklıdır | BilgisayarKurdu Design Group | BilgisayarKurdu Inc. İ 2012