Ana Sayfa         Hizmetlerimiz         Network Altyapısı         Online Destek         İletiºim
 
   Mail Hosting


Mail hosting hizmetinde alan adınızı sadece e-mail alma ve gönderme amaçlı kullanabilirsiniz. Bu hizmette web sitesine eriºim ve dolayısıyla ftp hakkınız da olmayacaktır. Kendi alan adınız altında istediğiniz e-mail adresini açabilir ve Microsoft Outlook , Netscape Messenger veya farklı bir e-mail programı bu e-maillerinizi dilediğiniz zaman kontrol edebilirsiniz. Ayrıca e-maillerinize Web Tabanlı olarak da ulaºabilirsiniz. Mail hosting hizmeti alırken sizden kaç adet POP3 e-mail hesabı istediğiniz sorulur. POP3 e-mail hesabı kendi ºifresi olan e-mail kutularıdır. Ayrıca belirlemiº olduğunuz POP3 e-mail sayısının 3 katı yönlendirme e-mail hesabı açma hakkınız da otomatik olarak gelir. Bütün POP3 ve yönlendirme e-mail hesaplarına, otomatik cevaplayıcı özelliği tanımlayabilirsiniz.

POP3 e-mail : Kendi mesaj klasörleri ve ºifreleri vardır.
-Yönlendirme e-mail : Sadece mevcut bir POP3 e-mail hesabı ile kullanılabilir. Kendilerine ait klasörleri olmadığından, kendilerine gelen mesajlar, yönlendirildikleri POP3 e-mail hesabının klasörlerinde saklanır. Bu hesaplara gelen mesajlar, yönlendirildikleri POP3 hesabı kontrol edilerek alınabilir.

Bu hizmet, alan adının (domain) sadece e-mail amaçlı olarak kullanılması durumunda kullanılabilir. Kayıt ve kurulum sonunda mail.alanadınız.com ºeklinde mail server adresiniz olacaktır. Bu adresden WebMail sistemine ulaºabilirsiniz. Web tabanlı sistem yönetiminden de istediğiniz isim@alanadınız.com ºeklinde e-mail adresleri açabilirsiniz.

 

 

 

 


 

Tüm Hakları Saklıdır | BilgisayarKurdu Design Group | BilgisayarKurdu Inc. © 2012