Ana Sayfa         Hizmetlerimiz         Network Altyapısı         Online Destek         İletiºim
 
   Web Tasarımı


BilgisayarKurdu©'nun uzmanlık alanı,sektörün önde gelen kuruluºları ile birlikte müºterilerini sanal ortama hazırlamak ve bu sürecin tamamlanması esnasında teknoloji partneri olarak hizmet vermektedir.Firmaların mevcut iº adımlarını ve biliºim yatırımlarını yeni teknolojilerle birleºtirerek; Internet ºirketine dönüºmelerini sağlayacak entegre Internet çözümleri oluºturmak ve bunları ileri mühendislik uygulamalarıyla destekleyerek hayata geçirmektir.

BilgisayarKurdu© sanal ortamda kuruluºunuzun dünyaya açılan penceresidir. Kurumsal kimliğinizi yansıtırken, e-ticari avantajlarından yararlanmak için gerekli olan profesyonel internet hizmetlerini veren çözüm ortağınızdır.Bu hizmetler, web sitesi tasarlamak ve hosting gibi temel faaliyetleri de kapsamakla birlikte, bunların çok ötesindedir.
Mevcut internet sitenizin düzenlenerek yeni bir görünüm kazandırılmasının yanında sitenizin yeniden yaratılması içinde BilgisayarKurdu© çalıºmalarını sürdürmektedir.Bünyesinde bulunan Bilgisayar Mühendisleri ve Yazılım Uzmanları eºliğinde web sitenizin daha dekoratif bir hale getirilerek grafiksel açıdan da yeni bir görünüm kazandırılmasını amaçlamaktadır.

 

 

 

 


 

Tüm Hakları Saklıdır | BilgisayarKurdu Design Group | BilgisayarKurdu Inc. © 2012